Замовлення товару
Замовити
Перейти до кошику
ОПТ.Канцелярія Товари оптом по всій Україні
Безкоштовна доставка по Чернігову
Прийом замовлень
пн-пт: 8:30 - 17:30
(067) 469-32-06
(050) 464-58-92
(073) 410-83-01
Доставка
Доставка

Мінімальне замовлення товару на нашому сайті – 500 грн.

Орієнтовна вартість доставки товару - 3-5% від суми замовлення.

Умови доставки для осіб, які купують товар для власного вжитку:

Клієнти, які купують товар для власного вжитку оплачують доставку самостійно незалежно від вартості замовлення.

Умови доставки для осіб, які купують товар для перепродажу:

Безкоштовна доставка при замовленні від 3000 грн. Ми не оплачуємо доставку паперу офісного та зошитів шкільних. Ці товари виписуються окремим документом.

В разі оплати доставки нами замовлень до 3000грн, вартість доставки  додається до вартості товару.

Доставка по Україні, здійснюється Новою Поштою. Доставка службою доставки може здійснюватися як на склад служби доставки, так і на адресу покупця.

Доставка по місту Чернігів (безкоштовна) здійснюється три рази на тиждень з 12:00 – у понеділок, середу та п’ятницю.

Доставка по Чернігівській області найманим автотранспортом здійснюється в залежності від графіку виїздів. Дізнатися, коли у Вашому напрямку є доставка, можна у Вашого персонального менеджера або зателефонувавши на один з номерів телефону вказаних на сайті.

Також можливо отримати товар на нашому складі, дату та час отримання товару треба узгодити з Вашим персональним менеджером. Забрати товар зі складу можна не раніше ніж через 2 години після обробки Вашого замовлення менеджером.

Після отримання замовлення ми зв'яжемося з вами і підтвердимо всю необхідну інформацію. Замовлення, яке потребує відправлення службою доставки, відправляється на наступний день після оформлення замовлення . Термін доставки по Україні від одного до трьох днів після оформлення замовлення.

Увага, повідомляємо: ми не несемо відповідальності за пошкодження товару в процесі транспортування службою доставки. Зі свого боку ми пакуємо товар таким чином, щоб мінімізувати можливі ушкодження, фіксуємо процес перевірки та пакування замовлень на відео, а також страхуємо весь товар на повну вартість замовлення. При отриманні товару уважно перевіряйте коробки на пошкодження та деформації. Якщо товар у вашому замовленні був пошкоджений при перевезенні, будь ласка, зверніться з претензією в офіс компанії, яка здійснює перевезення - вони зобов'язані відшкодувати вам повну вартість зіпсованого товару за ціною, яку вказано в накладній.

В порівнянні (0)


Залишити знижку -7%Перерахувати